Szanowni Państwo. Mamy zaszczyt poinformować, że firma Net-choinki od 2017 roku rozpoczyna akcję charytatywną "CHOINKI Z UŚMIECHEM".

Dzięki Państwu, będziemy mogli wspomóc zarówno instytucjonalne jak i rodzinne domy dziecka, dostarczając im żywe choinki. Jesteśmy przekonani, że taki dar nieco rozjaśni smutne życie dzieci pozostających na stałe w ośrodkach opieki.

Idea akcji jest taka, że za każde 100 sprzedanych przez nas choinek, jeden dom dziecka otrzyma okazałą jodłę. Nie ma znaczenia czy kupicie Państwo u nas małego świerka czy dużą jodłę, każde z tych drzewek w równym stopniu zasili wspomnianą pulę po to, by kolejne dzieci mogły się cieszyć żywą choinką.

Szczególne miejsce w naszej akcji zajmują współpracujące z nami centra handlowe. Wynajmując naszej firmie miejsce na stoiska umożliwiają przeprowadzenie akcji, jak również pomagają poprzez jej nagłaśnianie i promowanie.

Zależy nam na tym, aby Szanowni Państwo przyłączyli się do akcji kupując u nas choinkę zarówno online jak i w PUNKTACH SPRZEDAŻY DETALICZNEJ w całej Polsce.

Listę obdarowanych domów dziecka umieścimy na naszej stronie internetowej.

Z wyrazami szacunku,

Net-choinki.pl


« Powrót